DANıSMA VE GELIşTIRME

 

Türkiye veya Fas’da iş fırsatlarını araştırırken görüşmek için doğru insanları nasıl bulabilirsiniz? Bir fabrika kurmak için en uygun yer neresidir? İşletmeniz için potansiyel bir güvenilir iş ortağı kim olabilir? Geniş kapsamlı iletişim ağımızı, dostlarımızı ve ortaklarımızı devreye sokarak sizi, sadece zamanınızı boşa harcatacak bu sorulara cevap arama derdinden kurtarıp, araştırmalarınızda yardımcı olabiliriz.

İş geliştirme hizmetleri önemlidir çünkü girişimcilerin işlerini daha etkin bir şekilde halletmelerine yardımcı olur. Turkey-Morocco bireylerin, şirketlerin ve organizasyonların Türkiye veya Fas’da daha etkin bir şekilde işlerini yapabilmeleri için çok çeşitli iş geliştirme ve destek hizmetleri sunar.

Bütün hizmetlerin ücretlerinin başvurulara göre değişeceğini hatırlatmak isteriz.

 

Size sunacağımız güncel projelerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için lütfen Buraya Tıklayarak Bize Yazın 

HAKKIMIZDA

Bir Danışmanlık Şirketiyiz

İş olanaklarını belirlemek, iş modelleri geliştirmek, kavramsal turizm tanıtımını geliştirmek, pazarlamayı ve iletişimi yapılandırma.

DEVAMINI OKU

MİSYONUMUZ

Karşılıklı bir ‘Ticaret Odası’ rolündeyiz

Karşılıklı bir ‘Ticaret Odası’ rolü üstlenerek, amacımız Türkiye ve Fas arasında bir bağlantı kurmak ve iki ülke arasındaki ticari ve ekonomik ilişkileri karşılıklı olarak geliştirmek

DEVAMINI OKU

HİZMETLERİMİZ

BİLGİLENDİRME, DANIŞMA, GELİŞTİRME

Uzmanlığımız ve sahip olduğumuz iletişim ağı, ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik kişisel bazda yaklaşımımıza katacağımız artı bir değerdir.

DEVAMINI OKU