HAKKIMIZDA

www.turkiyefas.com kendini ikili ilişkileri artırmaya ve çeşitlendirmeye adamış bir danışma şirketidir.

İş olanaklarını belirlemek, iş modelleri geliştirmek, kavramsal turizm tanıtımını geliştirmek, pazarlamayı ve iletişimi yapılandırma ve kültürleri biraraya getirmek üzere hükümet birimleri ile birlikte çalışır.

Turkiyefas.com, devlet kurumları ile çalışan, şirketleri bir araya getiren ve onları destekleyen bir danışma şirketidir. Sizlere Türkiye- Fas/ Fas- Türkiye arasında yürüttüğünüz işlerinizi geliştirmeniz için gereken iletişim ağı ve servisleri sunuyoruz. Bu iki ülke ve üç kıta arasındaki ticaret ilişkilerini artırmak için var olan belirgin potansiyel göz önünde tutulursa, bu olumlu sinerji pazarların çeşitlendirilmesi ile daha da büyütülebilir. Özellikle turizm, kültür ve endüstri alanları, her iki tarafça da yapılacak ortak projeler ve gelişen karşılıklı yatırımlar ile teşvik edilebilir.

Hedefimiz, her iki ülke arasındaki Turizm sektörü, Ticaret, Kültür ve Sanat konularındaki ikili ilişkileri güçlendirmek için fırsatları ve yatırımları artırmak ve oluşturmaktır. Fas, Almanya, İspanya, Şili ve Türkiye gibi farklı ülklerde çalışarak edindiğimiz uluslararası geçmişimizle birçok dile hakim durumdayız ve projelerinizin geliştirilmesi için kültürler arası iletişimin gerekliliğinin de farkındayız. Türkiye’de yaşadığımız ve çalıştığımız son iki yıl zarfında bir çok firmanın anavatanımız olan Fas’da işlerini geliştirebilmeleri için büyük bir potansiyele sahip olduklarını gördük. Aynı zamanda Fas’lı yatırımcıları da Türkiye’deki fırsatları değerlendirmeleri konusunda teşvik ediyoruz.

Müşteri portföyümüzde; arazi sahipleri, inşaat firmaları, otel grupları, sanayi firmaları, kurumsal yatırımcılar, sanatçılar, kültürel organizasyonlar, seyahat acentaları, tur operatörleri ve kamu sektörü de bulunmaktadır.

Projelerinizle teker teker ilgilenebilmek için üç dalda uzmanlaşmaya : Turizm Yatırımları, Ticaret Yatırımları, Kültür ve Sanat, ve sahip olduğumuz tecrübe, bilgi ve iletişim ağı doğrultusunda Türkiye ve Fas arasındaki ilişkiye odaklanmaya karar verdik.

 


 

HAKKIMIZDA

Bir Danışmanlık Şirketiyiz

İş olanaklarını belirlemek, iş modelleri geliştirmek, kavramsal turizm tanıtımını geliştirmek, pazarlamayı ve iletişimi yapılandırma.

DEVAMINI OKU

MİSYONUMUZ

Karşılıklı bir ‘Ticaret Odası’ rolündeyiz

Karşılıklı bir ‘Ticaret Odası’ rolü üstlenerek, amacımız Türkiye ve Fas arasında bir bağlantı kurmak ve iki ülke arasındaki ticari ve ekonomik ilişkileri karşılıklı olarak geliştirmek

DEVAMINI OKU

HİZMETLERİMİZ

BİLGİLENDİRME, DANIŞMA, GELİŞTİRME

Uzmanlığımız ve sahip olduğumuz iletişim ağı, ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik kişisel bazda yaklaşımımıza katacağımız artı bir değerdir.

DEVAMINI OKU