İş GELIşTIRME

 

Fas’da bir ofis, restoran veya mağaza açmak:

Türkiye ve Fas arasında 7 Nisan 2004 te imzalanan ‘’Serbest Ticaret Anlaşması’’, 1 Ekim 2006 da yürürlüğe girmiştir. Serbest Ticaret Anlaşması’nı okumak için aşağıdaki linke tıklayınız:

http://worldtradelaw.net/fta/agreements/turmorfta.pdf

Fas-Türkiye arasında imzalanan ‘’Serbest Ticaret Anlaşması’’nın yarattığı birçok fırsat vardır. Serbest Ticaret Anlaşmasının yürürlüğe girmesi ve Türk ekonomisinin sağlam büyüme oranı ile bir araya geldiğinde, Türkiye ve Fas arasındaki karşılıklı ticari ilişkilerin daha da güçlenmesi kaçınılmazdır.

Stratejik konumu göz önüne alındığında Fas, Afrika pazarlarına ulaşmak isteyen Türk şirketlerinin ihracat ve yatırımları için uygun bir platformdur.  

Size sunacağımız güncel projelerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için lütfen Buraya Tıklayarak Bize Yazın 

HAKKIMIZDA

Bir Danışmanlık Şirketiyiz

İş olanaklarını belirlemek, iş modelleri geliştirmek, kavramsal turizm tanıtımını geliştirmek, pazarlamayı ve iletişimi yapılandırma.

DEVAMINI OKU

MİSYONUMUZ

Karşılıklı bir ‘Ticaret Odası’ rolündeyiz

Karşılıklı bir ‘Ticaret Odası’ rolü üstlenerek, amacımız Türkiye ve Fas arasında bir bağlantı kurmak ve iki ülke arasındaki ticari ve ekonomik ilişkileri karşılıklı olarak geliştirmek

DEVAMINI OKU

HİZMETLERİMİZ

BİLGİLENDİRME, DANIŞMA, GELİŞTİRME

Uzmanlığımız ve sahip olduğumuz iletişim ağı, ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik kişisel bazda yaklaşımımıza katacağımız artı bir değerdir.

DEVAMINI OKU