MİSYONUMUZ

Karşılıklı bir ‘Ticaret Odası’ rolünde,

Karşılıklı bir ‘Ticaret Odası’ rolü üstlenerek, amacımız Türkiye ve Fas arasında bir bağlantı kurmak ve iki ülke arasındaki ticari ve ekonomik ilişkileri karşılıklı olarak geliştirmek için Nisan 1998 te her iki ülke tarafından da imzalanan ‘Serbest Ticaret Anlaşması’ doğrultusunda, kıtalar arası ilişkileri sağlamaktır. Her iki ülke de yatırımcılar için bütün kriterleri karşılamaktadır: stratejik coğrafi konum, politik istikrar, altyapı ve hukuk sistemi de dahil olmak üzere devlet desteği. İki ülke de bir serbest ticaret bölgesi oluşturmak için 10 yıllık bir geçiş süresi üzerinde anlaşmışlardır: Türkiye Fas’a, Avrupa pazarlarına ulaşabilmesi için yeni fırsatlar sağlarken, Fas da Türkiye’nin Kuzey Afrika ve Amerika pazarlarını fethetmesi için bir sıçrama tahtası olmuştur. Bu duruma gelinmesi, karşılıklı ticaretin teşvik edilmesi ve özendirilmesi, yatırımlar ve kültürel aktiviteler ile başarılmıştır. Biz, devlet kurumları ile çalışarak değerlendirmeler, analizler yapar sizin beklentilerinizi karşılayan fırsatları ortaya çıkarırız.

Misyonumuz, zengin bir tarih ve kültüre sahip, politik  istikrarı ve gelişen bir ekonomisi olan ülkelerde faliyetlerini artırmak, büyümek ve genişlemek isteyen dinamik yatırımcı, girişimci, sanatçı ya da organizasyon için doğru zamanda doğru projeyi bulmaktır.

Değerlerimizi, her iki kültürün benzer tarihlerini birleştiren bir Fas ve Türk atasözü ile anlatmak isteriz:

‘’Zaman sana uymazsa sen zamana uy’’

"تلتقي الرجال ولا تلتقي الجبال" (Anlamı: İnsanlarla tanışmanın sınırı yoktur). 

 

HAKKIMIZDA

Bir Danışmanlık Şirketiyiz

İş olanaklarını belirlemek, iş modelleri geliştirmek, kavramsal turizm tanıtımını geliştirmek, pazarlamayı ve iletişimi yapılandırma.

DEVAMINI OKU

MİSYONUMUZ

Karşılıklı bir ‘Ticaret Odası’ rolündeyiz

Karşılıklı bir ‘Ticaret Odası’ rolü üstlenerek, amacımız Türkiye ve Fas arasında bir bağlantı kurmak ve iki ülke arasındaki ticari ve ekonomik ilişkileri karşılıklı olarak geliştirmek

DEVAMINI OKU

HİZMETLERİMİZ

BİLGİLENDİRME, DANIŞMA, GELİŞTİRME

Uzmanlığımız ve sahip olduğumuz iletişim ağı, ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik kişisel bazda yaklaşımımıza katacağımız artı bir değerdir.

DEVAMINI OKU