SEYAHAT ACENTASı İLETIşIM AğI

 

Bir seyahat acentası veya Tur operatörüsünüz ve Türkiye veya Fas’da sunduğunuz destinasyonlarınızı çeşitlendirmek mi istiyorsunuz?

Doğru çalışma ortağını bulmanızda size yardımcı olabiliriz. Turizm kurumları ile işbirliği içinde (Turizm Komisyonu, Bakanlık, Federasyon ve Kurumlar) ihtiyacınız olan bütün bilgileri toplar ve uzman seyahat acentaları ile işbirliği yaparak olasılıkları sizinle beraber analiz ederiz.

Türkiye ya da Fas’a henüz hiç gitmediniz mi?

İlk seyahatinizi organize ediyor, sizi özel olarak karşılıyor ve size toplantılar ve tanışmalar ayarlıyoruz. Çok kısa bir zaman zarfında bile, ihtiyacınız olan iletişim ağını kurabilmenizi ve seçtiğiniz destinasyon hakkında bilgi edinmenizi sağlıyoruz.

Eğer sunduğunuz tatil noktalarını çeşitlendirmek ve Türkiye ile Fas arasındaki turizm potansiyelini artırmak istiyorsanız, sizin için uygun olan doğru iş ortağını bulma konusunda yardımcı olabiliriz. Tur operatörleri için, birlikte çalıştığımız Turizm bakanlığı ile yapacakları görüşmelerde destek sağlayabiliriz. Seyahat acentaları için de, bazı seçkin acentalarla bağlantılarımız vardır.

Lütfen Buraya Tıklayarak Bize Yazın

 


 

HAKKIMIZDA

Bir Danışmanlık Şirketiyiz

İş olanaklarını belirlemek, iş modelleri geliştirmek, kavramsal turizm tanıtımını geliştirmek, pazarlamayı ve iletişimi yapılandırma.

DEVAMINI OKU

MİSYONUMUZ

Karşılıklı bir ‘Ticaret Odası’ rolündeyiz

Karşılıklı bir ‘Ticaret Odası’ rolü üstlenerek, amacımız Türkiye ve Fas arasında bir bağlantı kurmak ve iki ülke arasındaki ticari ve ekonomik ilişkileri karşılıklı olarak geliştirmek

DEVAMINI OKU

HİZMETLERİMİZ

BİLGİLENDİRME, DANIŞMA, GELİŞTİRME

Uzmanlığımız ve sahip olduğumuz iletişim ağı, ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik kişisel bazda yaklaşımımıza katacağımız artı bir değerdir.

DEVAMINI OKU