TURIZM TANıTıMı

 

Projenizi Türkiye veya Fas’da mı tanıtmak istiyorsunuz?

Satışlarınızı desteklemek ve artırmak için deneme turları, etkinlikler, basın ve medya organizasyonları, internet, pazarlama karışımı stratejileri düzenleyerek,  size turizm tanıtımı hizmeti verebiliriz.

Pazarlama stratejileri ve iletişimi için Pazar araştırması

Yeni bir destinasyon sunmaya başlamadan önce, pazarı bizimle araştırın ve analiz edin. Projenizi oluşturmak, değerlendirmek ve geliştirmek için gerekli tüm bilgileri size sunacağız.

Aklınızdan Geçenleri Gerçekleştirebilmeniz için Kişisel bir yaklaşım.

Ana destinasyonlarımız olan Türkiye ve Fas üzerine sahip olduğumuz yerel bilgiler ile size hizmet ediyoruz. Bu hizmetler yanlızca, yabancı bir dilin ortaya çıkardığı bariyerleri aşmak olabileceği gibi, aktiviteler, geziler, konferanslar, konulu etkinlikler, gala yemekleri veya lojistik de olabilir. Bizimle çalışan firmaların alım gücüne bağlı olarak çok uygun fiyatlar sunabiliriz.

Turizm tanıtımı, projenizi başlattığınız bölgenin tanıtımı, deneme turları, etkinlikler ve basın ve medya organizasyonları, internet, pazarlama karışımı stratejileri gibi konularda  size destek hizmeti sunabiliriz.

Lütfen başvurularınız için Buraya Tıklayarak Bize Yazın

 


 

HAKKIMIZDA

Bir Danışmanlık Şirketiyiz

İş olanaklarını belirlemek, iş modelleri geliştirmek, kavramsal turizm tanıtımını geliştirmek, pazarlamayı ve iletişimi yapılandırma.

DEVAMINI OKU

MİSYONUMUZ

Karşılıklı bir ‘Ticaret Odası’ rolündeyiz

Karşılıklı bir ‘Ticaret Odası’ rolü üstlenerek, amacımız Türkiye ve Fas arasında bir bağlantı kurmak ve iki ülke arasındaki ticari ve ekonomik ilişkileri karşılıklı olarak geliştirmek

DEVAMINI OKU

HİZMETLERİMİZ

BİLGİLENDİRME, DANIŞMA, GELİŞTİRME

Uzmanlığımız ve sahip olduğumuz iletişim ağı, ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik kişisel bazda yaklaşımımıza katacağımız artı bir değerdir.

DEVAMINI OKU